Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
ul. J Piłsudskiego 2a
28-400 Pińczów

+48 41 357 24 24
+48 41 357 24 53
psck@psck.pl

 

NIP 662-16-66-537
ING Bank Śląski 
70 1050 1429 1000 0022 4221 6469

   

                

Mamy dla Was super propozycję !!!

Zapraszamy na 20-godzinne warsztaty plakatu on-line, które odbędę się w ramach realizowanego przez nas projektu ”Stopklatka. Szeroki kadr na kulturę” . Warunek - skończone 15 lat .

Celem warsztatów jest popularyzacja formy wyrazu artystycznego jakim jest plakat, a zwłaszcza plakat filmowy . Warsztaty nawiązywać będą do filmowego dorobku pińczowianina, Andrzeja Barańskiego. Poprzez krótkie ćwiczenia, prowadzone równolegle do głównego zadania, uczestnicy będą mieli możliwość rozwijania umiejętności syntetycznego myślenia, kształtowania wyobraźni plastycznej oraz zdolności wizualnej interpretacji opartej na metaforze oraz charakterystycznej dla plakatu sile przekazu.

Warsztaty poprowadzi pełna energii Kasia Korpus- Mielczarek, która jak sama pisze o sobie zajmuję się projektowanie

architektury wnętrz oraz grafiki reklamowej i plakatów, prowadzę też bloga z pogranicza projektowania i lifestyle'u. Ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Po studiach szlifowała swój warsztat na Śląsku, w Warszawie i Dublinie, dwa razy została mamą, w międzyczasie biegaczką z pasją do biegów górskich i w końcu właścicielką firmy INOUT.

Projekty powstałe w ramach warsztatów zostaną zaprezentowane w przestrzeni miejskiej Pińczowa. Prace uczestników będą towarzyszyły I Festiwalowi Filmu Andrzeja Barańskiego w formie kina samochodowego, który to planujemy na wakacyjny sierpień.

Link do rejestracji w warsztatach

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest również wypełnienie ankiety wstępnej, którą znajdziecie pod tym adresem https://tiny.pl/778c4

Regulamin warsztatów plakatu online

Zachęcamy i polecamy oraz informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty są bezpłatne, zorganizowane w ramach projektu "Stopklatka. Szeroki kadr na kulturę" Programu Edukacja Kulturalna. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

zapisy