×

2 maja uczcimy Dzień Flagi

Po raz kolejny w ograniczeniach, ale jak zawsze z dumą  -2 maja uczcimy Dzień Flagi  By uczcić ten szczególny dzień pragniemy pokazać nasze przywiązanie i przypomnieć o poszanowaniu polskich barw narodowych.  Flagi, jak co roku zawisną na masztach, domach, instytucjach, ale w tym roku zachęcamy także do włączenia się w akcję – „Łączą nas wspólne barwy” i pokazania nas, pińczowian z flagą RP.  Zachęcamy dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów, każdego z Was do udziału w internetowej akcji organizowanej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak
Jak włączyć się do akcji? Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z flagą RP i przesłać je na skrzynkę mailową: flaga@psck.pl. PS Pierwsze już mamy!
Ze wszystkich nadesłanych zdjęć zmontujemy filmik, który opublikowany zostanie w mediach społecznościowych 2 maja oraz dodatkowo wydrukujemy baner z napisem Dzień Flagi złożony z Waszych zdjęć. Przesłanie zdjęcia jest automatycznie wyrażeniem zgody na publikację wizerunku. Na wasze zdjęcia czekamy do 26 kwietnia.

Gorąco zachęcamy do udziału.