×

Aktywne wakacje z kulturą

Mimo, że wakacje powoli dobiegają końca wciąż obfitują w szereg atrakcji. Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zadbało aby dzieciaki, które spędzają czas w mieście nie narzekały na nudę. 

 
W sobotę zakończyły się trzydniowe warsztaty gry na ukulele, w których uczestniczyło 20 osób.  Była zabawa, energia, ale i solidna dawka nauki. Ukulelowe „plumkanie” rozlewało się nad zalewem i w centrum kultury dając nam ogrom pozytywnych emocji. Bo to najbardziej pozytywny instrument świata:) Mamy nadzieję, że to nie koniec naszej przygody z ukulele. Ogromne podziękowania dla instruktorów:  Jaro Paul  i Mikołaja za wprowadzenie nas w świat dźwięków i zarażanie pasją. Po trzech dniach zajęć zagraliśmy: Sto lat, Hakuna Matata oraz Don`t worry, be happy. I to jest sukces!  Bez Nut.  Warsztaty zrealizowane zostały w ramach projektu „Przystań kultury” dofinansowanego ze środków MKDNiS  oraz przy wsparciu Gminy Pińczów.
 
W najbliższym tygodniu czeka nas kolejna porcja dobrej zabawy i ciekawych zajęć. Do wyboru warsztaty krawieckie, kulinarne, wycieczka z ODkrywcami Natury, zawody rowerkowe dla dzieci oraz kolorowy piknik. Informacje na stronie centrum kultury i profilu FB.