×

Akwarela krok po kroku online

Słowo się rzekło, czas na działanie. Zapraszamy Was do uczestnictwa w naszej nowej, cyklicznej ofercie, którą od dziś możecie wyszukiwać i śledzić pod #zdalna_kultura
W ofercie znajdziecie różne formy sztuk plastycznej, rękodzieło, zajęcia z kodowania oraz wiele innych działań, które tworzone będą do Waszych potrzeb. Śmiało zgłaszajcie nam czego chcielibyście się z nami nauczyć. Wspólnym mianownikiem zajęć zd@lnej kultury jest ich wyłączna forma online.

Na pierwszy ogień idzie plastyka, a dokładniej wspaniały świat możliwości jakie daje akwarela. Już jutro wtorek, godz. 18:00 na naszym Facebooku odbędzie się live, podczas którego wspólnie zmalujemy zimowy pejzaż. Opowiemy o technice akwareli i wszystkich niezbędnych materiałach potrzebnych na start.
Kolejnym krokiem będą warsztaty akwareli, które odbędą się już poprzez komunikator ZOOM. Już dziś możecie się na nie zapisywać https://tiny.pl/rj98q
Kurs obejmie 3 spotkania w lutym, w każdy wtorek o godzinie 18:00 (począwszy od 9 lutego). Zajęcia są bezpłatne a prowadzi je instruktor plastyk Paweł Kisielewski.
W każdym kolejnym miesiącu czekać będą na Was nowe propozycje zajęć i warsztatów. Piszcie co by Was najbardziej interesowało a my coś zdzi@łamy.