×

„Ale…cyrk…”

 

cyrkCzy wszyscy wiedzą, co to jest cyrk i jak wygląda? Pewnie tak. Dla Was, a także dla tych, którzy jeszcze cyrku nie widzieli, stworzony został oryginalny cyrkowy spektakl, który 18 marca zaprezentuje w Pińczowie chorzowski Teatr Czarnego Tła. Serdecznie zapraszamy na pełne magii, humoru i tańca przedstawienie, które podobnie, jak w prawdziwym cyrku, składa się z oddzielnych cyrkowych numerów. Będzie tresura zwierząt, będzie magia, na scenie pojawi się klaun, a wszystko po to żeby rozbawić widzów i dać im magiczną porcję kolorów.

Czarny teatr to specyficzna, widowiskowa forma, gdzie wszystko dzieje się na czarnej scenie w absolutnej ciemności, a jedynym światłem jest światło ultrafioletowe, które rozświetla rekwizyty. I dzięki temu powstaje na
scenie magia.

https://www.youtube.com/watch?v=kctnaV22Thg

*18 III 2016, spektakle: godz. 9:30; godz. 10:30*

*Spektakl dla dzieci od ok. 3 lat. Bilety w cenie 10 zł* do nabycia w sekretariacie PSCK.

Rezerwacje grup pod numerem tel 41 357 24 24.

Teatr Czarnego Tła (Chorzów) – grupa osób zafascynowana magią 'czarnego teatru’, w skład którego wchodzą pasjonatki teatru, aktorki, tancerki, próbujące stworzyć niepowtarzalny styl swoich występów.

Na swoim koncie mają II miejsce w kat. zespołów dorosłych Festiwalu Małych Form artystycznych; są także półfinalistami popularnego show „Mam talent”.