×

Baby ach te baby – koncert z okazji Dnia Kobiet

Choć 8 marca już za nami, to niedzielne obchody Dnia Kobiet w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury trwały w najlepsze.

Wieczór tradycyjnie zainaugurował Burmistrz Miasta I Gminy Pińczów – Włodzimierz Badurak, który złożył zgromadzonym Paniom najserdeczniejsze życzenia i wraz z przedstawicielami samorządu: Markiem Zatorskim – za-cą burmistrza, Janem Radkiewiczem – Przewodniczącym Rady Miejskiej i Marcinem Kozłowskim odśpiewał gromkie STO LAT dla wszystkich Pań. 
Później na scenie królowały piękne melodie o kobietach w wykonaniu artystów scen krakowskich: Anny Kukawskiej, Mirosława Gotfryda oraz Marcina Kurcza.Sympatyczni artyści szybko nawiązali kontakt z publicznością, a w młodej wokalistce publiczność bezbłędnie rozpoznała bohaterkę serialu paradokumentalnego „Policjantki i Policjanci”-Emilię Drawską.

Po uczcie dla ducha Panie zostały zaproszone na słodki poczęstunek do sali teatralnej domu kultury, który to poprzedziły życzenia i kwiaty dla każdej z Pań od przedstawicieli samorządu Gminy Pińczów.

d kobiet 2017 01

d kobiet 2017 07

d kobiet 2017 02

d kobiet 2017 03

d kobiet 2017 04

d kobiet 2017 05

d kobiet 2017 06