×

BNP PARIBAS IDĘ DO KINA w lutym w Pińczowie

Już 13 lutego czeka nas kolejne spotkanie z kinem. BNP PARIBAS Idę do kina tym razem proponuje wam repertuar dla całych rodzin. Przekonajcie się sami 🙂 . 

Harmonogram projekcji:

10:50 – Sing 2
13:00 – Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4
14:55 – Sing 2
17:05 – 8 rzeczy, który nie wiecie o facetach
19:00 – Gierek

Link do przedsprzedaży online:
https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/380

Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie „bilet Certyfikat”.  Osoby, które wybrały bilet z certyfikatem dodatkowo otrzymają oświadczenie, które w naszym imieniu prześle Ekobilet – nie zapomnijcie go wypełnić. 

 

WAŻNE!
Osoby kupujące „bilet Certyfikat” są zobligowane do pokazania swojego Certyfikatu przed wejściem do Sali kinowej.
Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.

 

Informacje dotyczące bezpieczeństwa w trakcie pandemii Covid-19:
https://idedokina.pl/bezpieczenstwo
 W związku z ograniczeniem widowni na salach kinowych, nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów. Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowych. Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.

Opisy filmów:

Sing 2”

Animowany, familijny, komedia, Dubbing PL, ograniczenia wiekowe: BO, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 110 minut, zwiastun: https://youtu.be/McDrxYQ3qqU

Opis:

Przebojowa, animowana komedia „Sing 2” powróci z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami.

Miś koala – Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i  ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie (głosu użycza legenda muzyki-Bono, debiut w animacji), aby do nich dołączyła.

Buster (zdobywca Oscara® Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore.

Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa-w tym świnka Rosita (głos zdobywczyni Oscara ® Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwyły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji-Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka-lew, Clay (Bono). Oczywiście pomysł podoba się Busterowi.

Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce. 

 

 

Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”

Komedia, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 10+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 96 minut, zwiastun: https://youtu.be/EdnpGTXKUKw

Opis:

Kontynuacja kultowej komedii, którą pokochały miliony Polek i Polaków!
Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

 

 

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Komedia romantyczna, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 96 minut, zwiastun: https://youtu.be/dGG2XG2Ra_I

Opis:

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji!
Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.
Poprzednia cześć filmu – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” przyciągnęła do kin ponad milion widzów.

 

 

Gierek”

Biograficzny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 141 minut, zwiastun: https://youtu.be/yG-Gubv4u6E, teledysk: https://youtu.be/s6_VgWWOm5U, oficjalna strona filmu: https://gierek.film/   

Opis:

Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził?
Historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie. Polityka bywa brudna, ale gdy dotyka ona całej rodziny, cena okazuje się zbyt duża do zapłacenia. Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran.
W filmie występują: Michał Koterski, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Sebastian Stankiewicz, Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha, Ewa Ziętek, Jan Frycz, Filip Tłokiński, Krzysztof Tyniec, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski, Cezary Żak.

 

 

WAŻNE WYTYCZNE PANDEMICZNE

 1.  Szczegółowy regulamin dla widzów:
a)      widzowie nie mogą mieć więcej niż 37 stopni Celsjusza
b)      aby uczestniczyć w pokazach, będą musieli też zasłonić usta i nos na sali
c)      i zdezynfekować dłonie przed wejściem do Domu Kultury

2. Bilety będą sprzedawane na 30% miejsc na sali, pozostałe 70% biletów dostępne będzie dla osób posiadających Unijny Certyfikat Covid 
3. Odstępy między seansami będą dłuższe, abyśmy zdążyli nie tylko sprzątnąć salę, ale również ją zdezynfekować i wywietrzyć