×

Dni Ponidzia na sportowo

Klub Wodny Kon-Tiki, LOK Pińczów oraz Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają do wzięcia udziału w konkurencjach sportowych organizowanych w ramach Dni Ponidzia. Jako imprezy towarzyszące rozegrane zostaną wyścigi dwójek kajakowych oraz zawody strzeleckie z broni pneumatycznej. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Chętnych do udziału w zawodach kajakowych zapraszamy na  plażę OSiR 4 lipca o godzinie 16:00. Zawodnicy rywalizować będą z podziałem na grupy wiekowe: 8-12 lat, 13-17 lat i od 18 lat (obsady kajakowe mogą być mieszane). 

W ten sam dzień (4 lipca) Klub Wodny Kon-Tiki zafunduje także bezpłatne przejażdżki na „bananie” w godzinach od 18:30 do 19:30. Dzieci od 6 do 10 roku życia (z opiekunem). W niedzielę (5 lipca) około godziny 18:00 będziemy mogli podziwiać paradę łodzi motorowych, pokaz jazdy na nartach wodnych, wakebordzie i kole. Przy dogodnych warunkach atmosferycznych odbędzie się także pokaz wodno – powietrzny (około godz. 18:30).

LOK Pińczów przygotował zawody strzeleckie, które rozgrywane będą 4 lipca od godziny 17 obok boiska do siatkówki plażowej (OSiR). Udział w zawodach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy