×

Dołącz do Amatorskiego Ruchu Artystycznego

 

Chcesz rozwinąć swoje pasje czy doskonalić swoje umiejętności? Nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury! Zaprasza Amatorski Ruch Artystyczny.

Ruszyły nabory na zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Podobnie jak w roku poprzednim zapisy na zajęcia dokonywane są poprzez rejestrację uczestnika on-line za pośrednictwem portalu strefazajec.pl.

Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona i dostosowana do obowiązujących wymagań sanitarno-epidemiologicznych. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu.

W tym roku, obok znanych i lubianych przez uczestników form edukacji kulturalnej pojawią się także: zajęcia aktorsko-recytatorskie, zajęcia praktycznego ZPT czyli „tańcowała igła z nitką” oraz uruchomiony został klub tradycyjnych planszówek z niezwykle bogatym wachlarzem gier. Dla dorosłych jako nowość pojawiły się zajęcia z jogi oraz możliwość nauki tańców latynoamerykańskich. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 41 3572424.