×

Dzień drugi „Natury Kina”

Talent, pracowitość i pokora. A przy tym radość z chwili i wielki szacunek do widza. Drugi dzień „Natury Kina”, z udziałem fenomenalnych aktorek Magdaleny Popławskiej i Emilii Krakowskiej, przyniósł nam całą feerię emocji, wrażeń i ważnych rozmów ukazujących szlachetność sztuki aktorskiej. Artystki dwóch pokoleń, ale z tą samą niezwykłą wrażliwością i uważnością na odbiorcę opowiadały Łukaszowi Maciejewskiemu o swoich najważniejszych rolach, dzieleniu się emocjami, krążąc wokół tytułu samego przeglądu – natury kina.

To był niezwykły czas, którego najpiękniejszą recenzją były Państwa reakcje, uśmiechy i odczucia. Mogliśmy dotknąć natury kina z całkiem innej perspektywy. Spojrzeć na film przez pryzmat emocji aktora. Po raz kolejny zatriumfował talent i poczucie misji, jaką niesie ze sobą aktorstwo.

Dziękujemy za każdą wspólną chwilę. Mamy głębokie odczucie, że ten przegląd był nam bardzo potrzebny. Na podsumowania przyjdzie czas wkrótce, ale już teraz możemy śmiało powiedzieć – natura i kino w Pińczowie inspiruje!

Fot. Monika Maj

Magdalena Popławska
Emilia Krakowska i Burmistrz Włodzimierz Badurak