×

Dzień Kobiet z Alexandrem Martinezem

 

Uśmiech, radość i najlepsza muzykoterapia jaką na ten czas mogliśmy sobie dać. Piątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet był wyjątkową odskocznią i chwilą normalności o jakiej długo marzyliśmy. Specjalnie dla pań wystąpił Alexander Martinez, który już po wykonaniu pierwszych utworów porwał pińczowską publiczność!
Koncert z okazji Dnia Kobiet wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych Pińczowa. „W tym roku okoliczności są wyjątkowe, ale cieszymy się, że możemy być razem.” – mówił Przewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Woźniak, który w imieniu gospodarza wydarzenia Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak składał życzenia licznie zgromadzonej publiczności. Brawami powitaliśmy uczestniczące w koncercie Panie z Ukrainy, które skorzystały z zaproszenia i wspólnie z nami świętowały Dzień Kobiet. Specjalnie dla nich też zadedykowany był jeden z utworów.

Alexander Martinez dał pełen popis swoich wokalnych umiejętności – nie tylko jako wokalista, ale tancerz oraz imitator głosu. Każdy kolejny utwór entuzjastycznie przyjmowany był przez pińczowską publiczność. A „chemia” szła w dwie strony, co doskonale czuli wszyscy obecni na koncercie. Alexander Martinez znany jest m.in. jako finalista programu „Mam Talent!”. Znakomite warunki wokalne, operowe, umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal po wszystkich gatunkach muzycznych o czym mogliśmy się dziś przekonać.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. Dziękujemy za kwiaty, życzenia, gromkie odśpiewane „sto lat” w wykonaniu Marcin Wojniak, Andrzej Głogowiec i Zdzisław Woźniak, ale nade wszystko za chwilę oderwania od codziennych problemów i smutków. Tego nam było bardzo potrzeba.

Fot. Alicja Mazurek