×

Fantastyczny koncert na Dzień Kobiet w Pińczowie

Najpiękniejsza publiczność. Najlepszy klimat świętowania. I koncert, który najlepiej wyraził wszystkie życzenia dla pań od władz miasta Pińczowa. Było sentymentalnie, emocjonalnie i rozrywkowo. Mateusz Mijal swoim występem dostarczył nam cały wachlarz muzycznych emocji zdecydowanie skradając serca wszystkich kobiet.

A zaczęło się tradycyjnie – serdecznymi życzeniami dla pań od Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka, który z mocną asystą panów, wyśpiewał pińczowiankom gromkie „sto lat”. „Dziękuję, że jesteście przy nas i zawsze nas wspieracie. Z Wami świat jest piękniejszy.” – powiedział Burmistrz zwracając przy tym uwagę, że kobiety zawsze mają racjęJ Licznie, bardzo licznie! zgromadzona publiczność poparła te słowa brawami.

A potem była fantastyczna zabawa. Mateusz Mijal zaczął „Od Bacha”, po drodze przypomniał najpiękniejsze utwory wybitnych artystów: Marka Grechuty, Michała Bajora, Andrzeja Zauchy, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Piasecznego, Ireny Santor, by skończyć niezwykle energetycznymi, autorskimi utworami, które biją milionowe liczby wyświetleń na YouTube.  „Jesteście nie tylko najpiękniejszą, ale i najlepiej bawiącą się publicznością” – mówił po koncercie Mateusz Mijal dziękując za zaproszenie do Pińczowa.

Po koncercie Pan Burmistrz, w towarzystwie Przewodniczącego Rady Miejskiej Zdzisława Woźniaka, sekretarza gminy Marcina Kozłowskiego oraz Panów Andrzeja Głogowca i Marcina Wojniaka wręczał paniom symboliczne kwiaty.

Było fantastycznie! Ślicznie dziękujemy władzom miasta za koncert, paniom za wspaniałą zabawę! A jeśli ktoś chce, aby emocje Dnia Kobiet trwały – zapraszamy  w sobotę na recital Krzysztofa Respondka. Pozostało jeszcze kilka biletów na godzinę 18:30.