×

Ferie z kulturą na półmetku

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Tydzień wypełniony zajęciami w domu kultury. Nasza oferta przyciągnęła do Belwederu dużo chętnych, którzy mogli uczestniczyć w zajęciach czy to ruchowych ćwicząc zumbę czy też wykazać się swoim artystycznym talentem tworząc na zajęciach plastycznych laurki dla babć i dziadków lub wykonując figurki z masy ceramicznej. Dzieciaki o zacięciu aktorskim też miały co robić, szlifując swoje umiejętności sceniczne na warsztatach teatralnych i oglądając innych młodych aktorów z Teatru Młodego Aktora z Jędrzejowa w przedstawieniu Tiki-i-triki. Wokalistki mogły zaś pracować nad emisją swojego głosu podczas warsztatów Babski Rajd Wokalny Voice Master, a miłośnicy historii i militariów uczestniczyli w spotkaniu w członkami działającego w Pińczowie Klubu Polskiej Sztuki Walki Signum Polonicum.

Drugi tydzień ferii zapowiada się równie ciekawie. Kontynuowane będą warsztaty teatralne, zajęcia ruchowe, będziemy grać również w gry planszowe, „kodować na dywanie” i bawić się robotami Photon. Na zajęciach w pracowni ceramicznej będzie można stworzyć kafelki ze swoim imieniem.

Ponieważ warsztaty ceramiczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zapisała się na nie duża liczba uczestników, zdecydowaliśmy się na podział na 4 grupy. Warsztaty odbywać się będą w dniach 24 i 25 stycznia w godzinach 10.00-12.00 i 13.15-15.00. Listy uczestników są do wglądu w pracowni ceramicznej lub pod nr telefonu 413572424.

Ukoronowaniem feryjnych zajęć będzie Bal Karnawałowy dla najmłodszych, na który zapraszamy w piątek 25 stycznia na 16:30. Bileciki na bal można odebrać w sekretariacie PSCK, ilość miejsc ograniczona.

ferie 01

ferie 02

ferie 03

ferie 04

ferie 05

ferie 06

ferie 07

ferie 08

ferie 09

wiecej zdjęć znajdziecie na naszym Facebookowym fanpag’u.