×

Henry David`s Gun -koncert

Wiele działo się w tym roku w pińczowskiej kulturze. I choć rok jeszcze się nie skończył my już dziś chcemy Wam powiedzieć DZIĘKUJĘ. Nic nie działo by się bowiem bez WAS. Wiele osób, grup, zespołów, firm, stowarzyszeń dołożyło swoją cegiełkę do tego co złożyło się na kulturalny 2017 rok. Za te piękne chwile, które Wam zawdzięczamy chcemy Wam koncertowo podziękować.
Zapraszamy 16 grudnia na wyjątkowy koncert Henry David`s GUN. Start: godzina 18:00. 
#Razemtworzymykulturę
 
Henry David’s Gun

To jedni z najciekawszych przedstawicieli muzyki akustycznej i filmowej w Polsce. Grają w klimacie Nicka Cave’a czy Bon Iver. Na początku 2018 roku zostanie wydany drugi album kapeli!
Ich debiut „Over the fence… and far away” (wydawca Borówka Music) miał premierę w radiowej Trójce. Podobnie było w przypadku singla zapowiadającego drugi krążek. Muzykę Henry David’s Gun wychwalają dziennikarze m. in. „Gazety Wyborczej” czy wspomnianej Trójki.
Henry David to trio: Wawrzyniec Dąbrowski, Maciej Rozwadowski i Michał Sepioło. Możecie ich kojarzyć z poprzednich projektów takich jak Letters From Silence, Frozen Lakes czy Nocny SuperSam. Każdy z muzyków gra na kilku instrumentach. Henry David’s Gun to zespół z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Trio pozostaje wierne czemuś, co można określić jako „analogowo-akustyczne” podejście do muzyki.
Zespół zjechał z koncertami całą Polskę, zagrał też na kilku festiwalach (Asymmetry, Soundrive, Łódź Songwiters Festival itd.). Mają też za sobą pierwsze trasy zagraniczne (w Niemczech, Szwajcarii, Słowacji, Włoszech i Czechach) i kolejne w planach…