×

Idę do kina – 1 grudnia w Pińczowie

Idę do kina w Pińczowie. Koniec roku rozpoczynamy filmowo i już 1-go grudnia zapraszamy Was przed duży ekran. Zerknijcie co będzie i zaplanujcie czas.

Zachęcamy do ich odwiedzania i obserwowania na bieżąco.
https://idedokina.pl/ i https://www.facebook.com/KinoObjazdowe
Zachęcamy do ich odwiedzania i obserwowania na bieżąco.

Harmonogram projekcji:
SEANSE EDUKACYJNE
seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00

8:30 – Kajtek Czarodziej
10:30 – Trolle 3

SEANSE Z PRZEDSPRZEDAŻĄ ONLINE
13:00 – Kajtek Czarodziej
15:00 – Trolle 3
17:00 – Trolle 3
18:50 – Uwierz w Mikołaja
20:50 – Pięć koszmarnych nocy

Link do przedsprzedaży online: 

https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/797

Opisy filmów:

„Trolle 3”
Familijny, Przygodowy, Animowany, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe 4+, cena biletu: 20 zł, normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 16 zł grupowy, czas trwania: 91 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=KdMslssz778
Opis:
Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą!
Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. Jednak BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć boysband!
Poprzednie filmy z serii Trolle wyśpiewały i wytańczyły sobie drogę do rekordowego sukcesu, zdobywając nominację do Oscara® za najlepszą piosenkę oryginalną i rozkręciły jedną z największych i najbardziej uwielbianych marek rozrywkowych na świecie.

„Kajtek Czarodziej”
Familijny, przygodowy, fantasy, Ograniczenia wiekowe 7+, FILM POLSKI, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 105 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=RE3-kWu2ZsQ
Materiały edukacyjne: https://www.kinoswiatedukacji.pl/filmy/kajtek-czarodziej
Opis:
Adaptacja ponadczasowej książki Janusza Korczaka w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz!
Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? Kajtek (Eryk Biedunkiewicz), nastoletni chłopiec o wyjątkowo krnąbrnym usposobieniu, wychowuje się z tatą (Grzegorz Damięcki) i babcią (Maja Komorowska). Klasowy psotnik pewnego dnia odkrywa w sobie nadnaturalne umiejętności. Niecodzienny talent w połączeniu z niesfornym charakterem chłopca oznaczają spore kłopoty nie tylko dla szkoły, ale i dla całego miasta. Czarodziejskie moce przejmują bowiem kontrolę nad życiem Kajtka, który od teraz rozprawia się zarówno z nielubianymi nauczycielami, jak i całą szkolną społecznością, zdobywając sympatię i sławę wśród rówieśników. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy o obdarzonego magicznymi zdolnościami chłopca zaczynają rywalizować siły dobra i zła. W którą stronę pójdzie młody czarodziej?

„Uwierz w Mikołaja”
Komedia romantyczna, Ograniczenia wiekowe 13+, FILM POLSKI, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 97 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=AFZZOISmhMw
Opis:
Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!

„Pięć koszmarnych nocy”
Horror, komedia, Ograniczenia wiekowe 13+, 2D NAPISY PL, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 115 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=tHDtvFWygxA
Opis:
Producentem filmu jest studio Blumhouse, odpowiedzialne za takie filmy jak: „M3GAN”, „Czarny telefon” i „Niewidzialny człowiek”.
To historia stóża nocnego, który rozpoczyna pracę w Freddy Fazbear’s Pizza.
Czy przetrwasz pięć nocy?
Film opowiada o Mike’u (JOSH HUTCHERSON; “Igrzyska śmierci”), młodym mężczyźnie, opiekującym się swoją 10-letnią siostrą Abby (PIPER RUBIO) nawiedzanym przez niewyjaśnione zniknięcie jego młodszego brata ponad dekadę wcześniej.
Niedawno zwolniony z pracy i zdesperowany, by móc zachować opiekę nad Abby, Mike zgadza się przyjąć posadę nocnego ochroniarza w opuszczonej restauracji: Pizzerii Freddy’ego Fazbeara.
Wkrótce jednak Mike odkrywa, że nic u Freddy’ego nie jest tym, czym się wydaje. Z pomocą Vanessy Shelly, lokalnej policjantki (ELIZABETH LAIL (serial “Ty”) noce Mike’a u Freddy’ego doprowadzą go do niewytłumaczalnych spotkań z siłami nadprzyrodzonymi i wciągną go w koszmar.