×

III Otwarty Turniej Tańca

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w III Otwartym Turnieju Tańca, który odbędzie się 15 marca 2015 roku. Impreza ma na celu stworzenie możliwości zaprezentowania umiejętności tanecznych i rozwijanie wrażliwości estetycznej poprzez bezpośredni kontakt z tańcem i muzyką. Uczestnicy rywalizować będą w kategorii: solista i grupa taneczna.

W związku z rosnącym zainteresowaniem Turniejem, w tym roku przeniesiony on został na Halę Widowiskowo-Sportową przy ul. Republiki Pińczowskiej. Zagwarantuje to nie tylko lepsze warunków dla występujących, ale i możliwość zaprezentowania popisów tanecznych szerszej grupie widzów. Obok części konkursowej odbędą się także pokazy tańca w wykonaniu profesjonalnych grup tanecznych i solistów. Szczegóły wkrótce na stronie internetowej www.psck.pl. Tutaj, w zakładce konkursy, znajdziecie też regulamin i kartę zgłoszeniową.

Zapraszamy do udziału. Więcej informacji udziela pani Teresa Płachta (koordynator Turnieju) pod numerem tel 41 357 24 24.