×

Inicjatywy mieszkańców Pińczowa wybrane

 

Inicjatywy mieszkańców Pińczowa wybrane  Cudowna informacja na długi weekend jest taka, że 6 pomysłów zgłoszonych w naborze inicjatyw kulturalnych zostanie sfinansowanych w projekcie „Kultura odNowa”. Nie ma dla nas nic wartościowszego niż rzeczy jakie tworzą się z Waszej chęci działania. Pomysły są świetne i cieszymy się, że tak mocno odzwierciedlają to, co pojawiło się w diagnozie potrzeb kulturalnych. Dziękujemy animatorowi Narodowego Centrum Kultury – Maciejowi Zygmuntowi za tyle cennych wskazówek i nieocenione wsparcie, Pani Burmistrz Beacie Kita za obecność podczas prezentacji pomysłów i Wam – drodzy mieszkańcy, że wzięliście kulturę w swoje ręce. Razem zrobimy ją odNowa! Tak jak chcecie.
Lista rankingowa po ocenie konsultacyjnej:
1 ex aequo – „Sowa z Pińczowa” i „Ręko-Dzielnia”
2. „Pińczowska zajawka”
3. „OdnoWina”
4. „Ekopozytywni. Z Natury”
5. „Ponidziańskie smaki – wspólna pasja, wspólne dzieło”
Realizacja inicjatyw rozpocznie się już od sierpnia. Gratulujemy serdecznie i nie możemy się doczekać. Opisy poszczególnych działań już wkrótce znajdą się na naszej stronie www.psck.pl
Projekt „Kultura odNowa” dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w  ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2022”.