×

Inspirująco od kultury do Natury

  Podróżujemy z projektem „Od kultury do Natury” rozpalając pasje i pokazując cały wachlarz eko-inspiracji. Wczoraj warsztaty ceramiczne  w Szkoła Podstawowa Brzeście, dziś ważna lekcja o tym jak być dobrym dla lasu z wychowankami Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Pińczowie  Ogromnie cieszymy się z każdego spotkania oraz pięknych relacji na linii: szkoła – kultura – przyroda. Takie działania pozwalają nam wierzyć, że kultura i natura będą się miały z Wami dobrze.
 
Finał projektu „Od kultury do Natury” 25-go września w Kozubowie i już wszystkich serdecznie na to wydarzenie zapraszamy. Będą kolejne warsztaty z Odkrywcami Natury, pokaz eko-mody, warsztaty kulinarne, wspólne pieczenie ziemniaka i niespodzianka od OSP Kozubów. Przede wszystkim w gronie partnerów podsumujemy i podziękujemy za udział i wspólną realizację projektu „Od kultury do Natury”.
 
Działania projektowe sfinansowane są ze środków Narodowego Centrum Kultury i współfinansowane przez Województwo Świętokrzyskie.
 
Operatorem programu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021. Świętokrzyskie jest Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.