×

Jarmark Bożonarodzeniowy coraz bliżej

Odliczamy dni do pińczowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. I już dziś dziękujemy za wszystkie zgłoszenia jakie do nas napływają, zarówno wystawców, jak i grup, które pragną wspólnie z nami kolędować. Będzie pięknie ❄️👼❄️ Jak zawsze z Waszym udziałem!

Przypominamy i zapraszamy:

❄️ stoiska handlowe (jest już z nami ponad 25 wystawców!. Wśród nich rękodzielnicy, produkty lokalne, zabawki, KGW… wciąż mile widziane stoiska gastronomiczne)

❄️ przyjmujemy zgłoszenia placówek edukacyjnych do Przeglądu Kolędniczego oraz Konkursu na dekorowanie drzewek w Parku Miejskim. Tu czekają na Was bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. Polecamy!

❄️ zapraszamy stowarzyszenia i wszystkich chętnych do włączenia się w część animacyjną. Są już z nami Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Pińczowie, Ochotniczy Hufiec Pracy z Pińczowa. Dzięki za włączenie się w zagospodarowanie czasu dla najmłodszych!

❄️ ciągle liczymy na śnieg…

Szykuje się piękny, przedświąteczny czas razem! U nas kupicie choinkę, najlepsze smakołyki od kół gospodyń wiejskich i moc przepięknych prezentów. A nade wszystko kupicie trochę wolnego czasu, w radosnej atmosferze;)

Do udziału w Jarmarku serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak.

#JarmarkBożonarodzeniowy#Pińczów#UrządMiejskiwPińczowie#PSCK