×

Jarmark Bożonarodzeniowy

Ponad 40 stoisk handlowych, wspólne kolędowanie z dzieciakami i lokalnymi zespołami, konkursy z nagrodami i ogrom dobrej zabawy. To będzie piękny czas spędzony razem, w świątecznej atmosferze i klimacie. Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak serdecznie zaprasza na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się już 18 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Jarmark rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 19:00. W programie wydarzenia znalazły się konkursy: kulinarny, kolęd, plastyczny (ozdabiania drzewek w parku), ale będzie i konkurs niespodzianka. Do udziału w Jarmarku zgłosiło się ponad 40 wystawców, a wśród nich liczne stoiska z rękodziełem, produkty regionalne, zabawki, stoisko z choinkami. Będzie z nami 11 kół gospodyń wiejskich z najlepszymi świątecznymi smakołykami.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. Animacje, rękodzieło, lukrowanie pierniczków, zdjęcia na świątecznej ściance, spotkanie z Mikołajem.

„Pragniemy, aby Jarmark Bożonarodzeniowym był tym wyjątkowym miejscem i czasem, kiedy możemy trochę zwolnić i po prostu być razem. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia już 18 grudnia” – mówi Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak

Plakat na Jarmark Bożonarodzeniowy