×

Jesienne seanse filmowe

12 listopada serdecznie zapraszamy na seanse filmowe z Profesjonalnym Kinem Objazdowym Outdoor Cinema. Tym razem kino objazdowe przyjedzie do nas w nieco zmienionej formule. Projekcje poranne dla najmłodszych połączone będą z warsztatami edukacyjno-animacyjnymi w ramach projektu Legalna Kultura i będą dla uczestników bezpłatne; natomiast projekcje wieczorne pozostają bez zmian – bilety można kupić w przedsprzedaży on-line lub nabyć bezpośrednio przed seansem w kasie.

 

Repertuar / 12.11.2015
Godz. 19:00 – „Hotel Transylwania 2”
Komedia/ familijny/ animacja, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o., cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 89 minut, zwiastun: https://youtu.be/Ql2paQhEyMA
Opis: Paka Draca powraca! I ma się lepiej niż kiedykolwiek! Zarząd Hotelu Transylwania zmienił nieco regulamin i teraz pośród upiorów mogą w nim mieszkać także ludzie. No, ci nieco bardziej odważni ludzie. Ale Drac nie wszystko widzi w różowych (czy może raczej czarnych) barwach, obawia się bowiem, że jego półczłowieczy-półwampirzy wnuk nie przejawia symptomów wampira… Zamierza więc, łącząc siły z Frankiem, Murrayem i Griffinem, poddać go wampirzemu treningowi.
To jednak nie wszystko. Hotel zapragnął odwiedzić Vlad, bardzo, bardzo, bardzo stary (i staroświecki) ojciec Draca. Sytuacja komplikuje się, gdy Vlad dowiaduje się, że jego wnuk nie jest wampirem czystej krwi, a Hotel Transylwania mogą odwiedzać ludzie…

Godz. 20.45 – „Chemia”
Dramat/ obyczajowy, 2D PL, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 105 minut, zwiastun: https://youtu.be/r3MqosyhAiM, teledysk:https://youtu.be/HSyCtsQo1vM 
Opis: Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.
Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll. Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz. W rolach głównych znakomici Agnieszka Żulewska („Bejbi Blues”) Tomasz Schuchardt („Jesteś Bogiem”), Danuta Stenka oraz Eryk Lubos. Autorem zdjęć jest Jeremi Prokopowicz („Herkules”, „Wenus w futrze”, „Rzeź”).

 

Godziny seansów wraz z linkami do przedsprzedaży:

19:00 – Hotel Transylwania 2
https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/hotel-transylwania-2-2d-12439/141023-bilety-na-film

20:45 – Chemia
https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/chemia-12269/141024-bilety-na-film

 

Przedsprzedaż on line kończy się na 24h przed startem seansu.
Rezerwacji biletów (do późniejszego zakupu w kasie kina) można dokonywać telefonicznie, pod nr tel. (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00.
Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed startem seansu.
Kasa kina czynna w dniu przyjazdu od godziny 17:00.