×

Kobiety – kobietom, Panowie również

Z uśmiechem tygodnia minionego, z nadzieją na równie dobry czas w tym, witamy w poniedziałek. Cieszmy się teraźniejszością! – powiedział Krzysztof Respondek i wprowadzamy to w życie od zaraz zapraszając Was na najbliższe wydarzenia.

👉 Już jutro – wtorek (14 marca, godz. 16:00) – polecamy koncert „Kobiety – kobietom, Panowie również” w wykonaniu zaprzyjaźnionej grupy Perły Miechowa. Będzie kolorowo, radośnie i z humorem. Wstęp wolny.

👉W środę, 15 marca, odbędą się eliminacje rejonowe XIX Przeglądu Pieśni Wielkopostnych organizowanego w partnerstwie z Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach. Zapraszamy miłośników chórów, zespołów ludowych. Podczas eliminacji zaprezentowany zostanie repertuar pasyjny, w wyjątkowym wykonaniu.

👉 W sobotę, wszystkie drogi zmierzają na Grochowiska. Tam odbędzie się wyjątkowe wydarzenie 160. rocznica bitwy pod Grochowiskami, na które w imieniu wszystkich organizatorów zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak (szczegóły na stronie www.pinczow.com.pl).

Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć do rajdu rowerowego – zapraszamy – link do formularza online

https://forms.gle/6Ujbyjtzm1MZy5tH6

Dobrego, aktywnego tygodnia z kulturą.