×

Koncert Caravana Banda

10 września o godzinie 18:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się koncert Magdy Navarette z zespołem Caravana Banda . Koncert zorganizowany jest w ramach XXI Spotkań z Kulturą Żydowską i nosi tytuł: „Muzyka żydowska z różnych stron świata”.

Magda Navarrete jest profesjonalną piosenkarką, performerką, tancerką flamenco i trenerem głosu. Śpiewa w 12 różnych językach, tworzy projekty muzyczne łączące muzykę bałkańską, flamenco, latynoską i żydowską. „World music fusion” to najlepsze określenie twórczego programu nauczania Magdy Navarrete.

Caravana Banda to zespół składający się polskich i czeskich artystów grających muzykę cygańską, bałkańską i hiszpańską. Ich koncerty oscylują na pograniczu spektaklu, co sprawia, że są zawsze wspaniałym widowiskiem. Caravana Banda zagrała już na wielu międzynarodowych festiwalach, prezentując melodie z różnych stron Europy, a także własne, autorskie pomysły. W ich utworach można usłyszeć brzmienia ludowe z Polski, Czech, Rumunii, Albanii, Serbii, Hiszpanii i Portugalii.

Tekst na podstawie bio zespołu: http://caravanabanda.com/bio_pl/

oraz bio Magdy Navarette: http://www.magdanavarrete.com/about.html

plakat na koncert Caravana Banda