×

Koncert Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy”

Emocjonalny, poruszający duszę, pełen wzruszeń i zachwytów. Niezwykły spektakl tworzony muzyką, słowem i światłem. Koncert Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy” za nami, choć chcielibyśmy aby ta noc trwała jak najdłużej. Utwory filmowe i musicalowe w wyjątkowym wykonaniu, przepiękna oprawa scenograficzna i niezawodna publiczność – wszystko to razem stworzyło prawdziwe magiczne chwile.

„Dziękujemy, że dali się Państwo porwać w tę niezwykłą podróż jaką przygotowaliśmy dla Was w ramach projektu muzyka w przestrzeni – przestrzeń dla muzyki. Naszym celem było pokazanie piękna miejsc obok nas, w połączeniu z muzyką, kulturą, śladami historii.” – mówiła Iwona Senderowska – dyrektor centrum kultury dziękując za tak liczne przybycie. A było nas niemało. Wirydarz Belwederu szczelnie wypełniony został przez publiczność, która owacjami na stojąco podziękowała za wyjątkowy koncert. Te chwile na długo zostaną w naszym sercu.

Koncert zrealizowany został w ramach projektu „Muzyka w przestrzeni. Przestrzeń dla muzyki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura – Interwencje.

Fot. Alicja Mazurek