×

Koncert „Na miłość, gitarę i śpiew”

20 marca, z okazji Światowego Dnia Poezji, w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy wieczór muzyczno-poetycki. Z recitalem „Na miłość, gitarę i śpiew” wystąpi Beata Jankowska-Tzimas – wokalistka, aktorka Teatru Syrena.

Beata Jankowska- Tzimas „śpiewa po to, by zatrzymać zabieganych codziennością ludzi. Śpiewa – bo to kocha.” Wokalistka ukradła serca jurorów i publiczności w 2 edycji X -Factor śpiewając” Yesterday” (https://www.youtube.com/watch?v=BaHYXdqcacI). Podobnie było w The Voice of Poland, kiedy zaśpiewała swoją wersję „Moje serce to jest muzyk „- z repertuaru Ewy Bem. Jej głos znany jest z setek zagranych ról dubbingowych – Mała Syrenka –Ariel,  Daphne w Scooby  Doo i wielu innych. 

Po koncercie odbędzie się część poetycka wieczoru, czyli „szufladowe wiersze”. Każdy, kto ma ochotę podzielić się z publicznością swoją twórczością, będzie miał ku temu możliwość. Przyjdź, poczytaj.

Bilety na koncert w cenie 10 zł. W cenie biletu słodki poczęstunek i kawa/herbata. Rezerwacja miejsc przy stolikach do 17 marca.

Zapraszamy