×

Koncert Pińczowskich Dinozaurów

 

„Jak za tamtych lat”… Niesamowitą, kulturalną podróż w czasie zafundowały dziś nam „Pińczowskie Dinozaury” za sprawą koncertu będącego wyczekiwanym powrotem na scenę. Ogrom wspomnień, skojarzeń; piosenek, które wspólnie nuciliśmy i fantastycznych emocji jakie powracały z każdym, kolejnym utworem. I pomyśleć, że to dopiero 29 lat odkąd 5 października o godz. 17:00, w jednej z sal Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, postanowili, że chcą wspólnie grać…
W repertuarze ze swoich dwóch wydanych płyt oraz utworów bliskich naszemu sercu zaprezentowali się dziś na scenie: Wojciech Gaj (gitara, śpiew), Stanisław Mrozowski (perkusja), Jacek Stefanowski (bas), Anna Skuza (klawisze, śpiew), Hanna Napora (śpiew), Anna Garula i Aleksandra Fijałkowska (śpiew) Andrzej Kozera (śpiew) oraz Alina Kasprzyk (prowadzenie).
„Cudownie, że jesteście” – mówił Burmistrz Włodzimierz Badurak gratulując koncertu – „Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych koncertów, bo jak widać po rekcjach publiczności – wszyscy na Was czekaliśmy. Mamy nadzieję, że kolejnym epokowym dla Dinozaurów wydarzeniem będzie przyszłoroczny Jubileusz 30-lecia”.
Na takie chwile jak dziś lubimy czekać. Takie chwile jak dziś doceniamy po wielokroć. Publiczności dziękujemy za fantastyczną atmosferę, a całemu zespołowi za najlepsze co mogli nam dać w tym czasie – przywołanie najpiękniejszych wspomnień, radość bycia razem i pokazanie, jak wielką moc ma muzyka. Każdemu kto był dziś z nami dziękujemy.
PS Z niecierpliwością wyczekujemy relacji od Pińczów Twoje Miasto, która zarejestrowała dla Państwa cały koncert.
 
Fot. Alicja Mazurek
 
Zdjecie z koncertu Pińczowskich Dinozaurów - 8 kwietnia 2022 r.