×

Koncert Tomka Torresa

To był niezwykły, wyjątkowy wieczór 🌙 Tak, to było jedno z tych wydarzeń, w których mamy głębokie przekonanie, że zagrało wszystko. Fantastyczni artyści, którzy oddali nam cząstkę swojej duszy przez obraz i dźwięk, idea wydarzenia krążąca wokół tego co w pińczowskiej kulturze tak inspirujące – muzyki jazzowej, miejsce – najlepsza z najlepszych kulturalna przystań nad zalewem. Do tego Natura i my w niej.

Z tego połączenia, w tym miejscu i czasie, z tą publicznością, wyczarowaliśmy niezwykłe momenty, które tworzą nasze emocje. Tomek Torres po raz kolejny poruszył nasze dusze pokazując, że w muzyce, jak w życiu, czasem mniej znaczy więcej!

Każdy z Was wyszedł z piątkowego wydarzenia ze swoimi przeżyciami, dla każdego w innych barwach, odcieniach, ale z jednym wspólnym mianownikiem – muzyka w przestrzeni tworząca naszą przestrzeń w Pińczowie.

Mamy olbrzymią wdzięczność dla wszystkich, którzy razem z nami budują taką ja ta – kulturę w naturze.

Klub Wodny Kon-Tiki Pińczów – jesteście sercem dla zielonej #PrzystaniKultury

– Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak dziękujemy za wspieranie i patronat nad kulturą realizowaną bliżej mieszkańców

– uczestnicy i sponsorzy Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego „Pińczowskie Klimaty” – pozwoliliście zatrzymać ten klimat na płótnie, pełen kolorów i wrażliwości

– Izabela Łyżwińska-Rylik – Twój wkład w przeżywanie muzyki całym sobą był nieoceniony,

– i Wy – publiczność – jesteśmy niczym bez Was, ale wszystkim dzięki Wam. Dziękujemy

Zdjęcia Monika Maj.