×

Konkurs fotograficzny. “Łapiąc chwil kilka … DZIECIŃSTWO”.

Spacer razem z dzieckiem, wakacyjna wyprawa, wspólne lepienie pierogów, zabawa w chowanego…  – sprawy i sytuacje codzienne, i te zaskakujące, nieprzewidywalne. Pokażcie, że każda chwila jest ważna.  Stwórzmy niezwykłą wystawę zdjęć ukazujących różne oblicza dzieciństwa. Zatrzymane w kadrze chwile, z dziećmi w roli głównej, zgłoście na konkurs fotograficzny organizowany przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Wszystkie nadesłane fotografie zaprezentowane będą na wystawie, a najlepsze zdjęcia nagrodzone.

Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.  Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik może nadesłać do 4 fotografii. Dopuszcza się nadsyłanie tylko własnych prac fotograficznych. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane. Termin nadsyłania prac mija dnia 10 czerwca 2015 roku.  Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.psck.pl w zakładce KONKURSY.

Osoby, które chcą otrzymać kilka praktycznych wskazówek o fotografowaniu dzieci zapraszamy na spotkanie „Jak fotografować dzieci”, które poprowadzi w najbliższy piątek – 24 kwietnia o godzinie 17:00 – Alicja Mazurek. Spotkanie odbędzie się w sali numer 4. Zabierzcie ze sobą aparaty fotograficzne i zdjęcia dzieci z własnego archiwum. Serdecznie zapraszamy.

plakat konkurs fotograficzny 800 x 566