×

Kosmiczny koncert Cezika

 

Takiego koncertu, dla takiej publiczności i w tak genialnym wydaniu jeszcze u nas nie było! CeZik, ze swoim projektem NutkoSfera, porwał nas dziś w kosmicznie dobrą zabawę! Bawili się wszyscy – i dzieci i dorośli, bo któż z nas nie zna przebojów o Układzie Słonecznym. Te – biją w Internecie miliony wyświetleń. Nic więc dziwnego, że koncert w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury zgromadził nadkomplet publiczności.
Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta urodził się w Gliwicach w 1985 roku. Od tamtej pory (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkanaście milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 140 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w Sieci.
CeZik stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 115 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.
„Było czadowo!” – mówili mali widzowie opuszczając salę po koncercie. Podpisujemy się pod tym wszystkim co tylko mamy! Dziękujemy za rewelacyjną zabawę i olbrzymią dawkę pozytywnej energii. Panu krówce z Borówka Music dziękujemy za kolejny przystanek w Pińczowie, na jego nieustannie trwającej trasie koncertowej. To był kawał dobrej muzyki i świetnej zabawy!
 
#koncert #dzieci #PińczowskieSamorządoweCentrumKultury