×

Kulturalny 2015 rok w liczbach, czyli czas zamknąć rok

Koncerty, spektakle teatralne, wystawy, zajęcia stałe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przeglądy i konkursy, warsztaty rękodzielnicze… Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury poprzez swoją działalność ożywia kulturalnie miasto. Tylko w 2015 roku zorganizowaliśmy lub byliśmy partnerem organizacyjnym ponad 70 wydarzeń kulturalnych.

W minionym roku zorganizowaliśmy w PSCK kilkanaście koncertów (zarówno w ramach stałych wydarzeń – Zaduszki Jazzowe, jak i występy biletowane i otwarte). Na deskach PSCK prezentowali się muzycy polskich i zagranicznych scen. Obok tego 3 imprezy plenerowe (Dni Ponidzia, Dożynki, Sylwester pod Gwiazdami). Dużą popularnością cieszyły się spektakle teatralne w wykonaniu TCF, młodzieżowej grupy Czerwona Kanapa, grupy teatralnej UTW. 
Ważnym celem w działalności PSCK jest umożliwianie prezentacji scenicznej młodych talentów. W 2015 roku wprowadziliśmy nową imprezę – konkurs wokalny Scena dla Ciebie oraz rozwijamy te, już działające przeglądy i konkursy: przegląd jasełkowy, Otwarty Turniej Tańca. 
Do oferty zajęć wprowadziliśmy nowe zajęcia taneczne, programowanie komputerowe dla najmłodszych, cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem zajęcia Klubu Eko-Twórcy, zajęcia z j. angielskiego ze sztuką. 
Poza tym oferta zajęć rękodzielniczych, spotkania z pasją, szafing i wiele innych pomysłów, które często Wy nam podpowiadacie i za co bardzo dziękujemy. Jesteśmy dla WAS.

liczby1

liczby2

liczby3

liczby4

liczby5

liczby6