×

Muzyczne zakończenie wakacji 2021 w Amfiteatrze OSiR

Za nami koncertowa przystań kultury, ale Pińczów cale nie zwalnia imprezowego tempa!!!
Już w najbliższą sobotę tj. 28 sierpnia zapraszamy do Amfiteatru OSiR gdzie o godzinie 16.00 powitamy Was pełnymi energii kolorami holi. Ta, szczególnie lubiana przez młodych duchem i ciałem atrakcja, na dobre wpisała się w krajobraz pińczowskiego letniego świętowania.
O godzinie 20.00 Włodzimierz Badurak Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert zespołu Dr SWAG.
Dr. SWAG to artysta, który pochodzi z Żukowa. Zajmuje się produkcją muzyczną z gatunku Hip Hop/ Trap/ Newschool. Jego kawałki publikowane są na kanale YouTube, gdzie łącznie zyskują miliony wyświetleń. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2013 roku jako współzałożyciel grupy w klimatach grunge rock. Po 2 latach udziału w formacji jako gitarzysta poczuł że to nie jest do końca to co chciałby w życiu robić i właśnie wtedy czyli w 2015 roku zakochał się w hip hopie i zaczął prężnie nagrywać swoje pierwsze nutki.
Dr. SWAG samodzielnie tworzy swoje kawałki, nagrywa muzykę, układa melodie i pisze teksty. Mówi, że jego główną inspiracją jest codzienność i wydarzenia z jego życia (źródło: muzyka.t-mobile.pl, | YouTube i inne)
Sobotnie spotkanie zakończymy DJ party i zabawa przy elektronicznych bitach.

Podczas imprezy plenerowej Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Pińczowie przeprowadzi akcję #szczepimysię

Imprezie towarzyszą także Zawody Rowerkowe dla najmłodszych mieszkańców zorganizowane przez pińczowskich pasjonatów dwóch kółek. Start zawodów ok. 10.00, a więcej szczegółów znajdziecie na plakatach i w informacjach na naszym FB

Serdecznie zapraszamy.