×

Nowe zajęcia w sierpniu

     Nadchodzi sierpień, a wraz z nim kolejne interesujące zajęcia w ramach działań „Wakacje z kulturą 2017”. Tym razem stawiamy na naukę i to nie byle jaką! Programowanie i robotyka w trzech odsłonach i w przystępnej formie – LOFI, OZOBOTY i  Be Creo (to ostatnie prowadzone przez wolontariuszy z programu „Doświadczalnik”).

    Nie pozwolimy jednak aby zdrowy duch zamieszkiwał zmęczone ciało, więc nie zabraknie zajęć ruchowych na świeżym powietrzu. Zapraszamy również na wycieczki – do klubu wodnego Kon – Tiki (10.08) i do Oceaniki k. Zagnańska (18.08).  Przypomnimy również o bezpieczeństwie w trakcie zabaw. Sympatyczni panowie policjanci z Komendy Policji w Pińczowie poprowadzą zajęcia o tym jak bezpiecznie spędzać wakacje.

    Nauka i dbanie o zdrowie to dopiero wierzchołek góry lodowej jaką jest sierpniowy blok wakacyjny, zaplanowaliśmy znacznie więcej. Będą warsztaty twórcze, zajęcia z plastyki i aktywne poznawanie najbliższej nam historii – zwiedzanie muzeum i synagogi. Zapraszamy również do Kina pod Gwiazdami i na koncert na wirydarzu, a w ostatnim tygodniu wakacji – na Festiwal Koloru, czyli młodzieżowy kolorowy Pińczów. Szczegóły na plakatach, zapraszamy!