×

Nowy sezon Kina Orange z gorącymi premierami

 

Najnowsze polskie produkcje, w tym m.in. wchodzący dopiero na ekrany kin wielki zwycięzca ostatniego Festiwalu Filmowego w Gdyni – film „Bogowie” Łukasza Palkowskiego oraz kultowa bajka „Pszczółka Maja” w 2D dla najmłodszych, to propozycje październikowej odsłony Kina Orange. 25 października zapraszamy do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury  na pierwsze, powakacyjne seanse Kina Orange w naszym mieście.

Najnowsze polskie produkcje, w tym m.in. wchodzący dopiero na ekrany kin wielki zwycięzca ostatniego Festiwalu Filmowego w Gdyni – film „Bogowie” Łukasza Palkowskiego oraz kultowa bajka „Pszczółka Maja” w 2D dla najmłodszych, to propozycje październikowej odsłony Kina Orange. 25 października zapraszamy do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury  na pierwsze, powakacyjne seanse Kina Orange w naszym mieście.

Repertuar Kina Orange, 25 października w Pińczowie

12.00 – Pszczółka Maja (2D)

13.30 – Pudłaki 3D

15.30 – Miasto 44

17.50 – Służby Specjalne

20.00 – Bogowie

„Pszczółka Maja. Film” (2D dubbing) 

Przygodowy/ animowany/ dla najmłodszych/ BO, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, czas trwania: 79 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=uihofgYZgTA

Opis: Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Film zrealizowany przez jedno z najlepszych studiów animacji na świecie już wkrótce podbije nasze kina i serca.

„Pudłaki” (3D dubbing) – premiera 10 października

Animowany/ komedia/ familijny/ BO, cena biletu: 16 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 13 zł grupowy, czas trwania: 97 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=bx6xcyjDLOs

Opis: Pod urokliwymi, brukowanymi uliczkami Serbridge mieszkają Pudłaki, psotne istoty, które nocami myszkują po mieście i kradną dzieci! A przynajmniej tak mówi legenda, w którą ludzie od zawsze wierzyli. A tak naprawdę Pudłaki to nieszkodliwe stworzonka, które noszą kartonowe pudła tak, jak żółwie noszą swoje skorupy, na powierzchnię ziemi wychodzą tylko po popsute urządzenia i inne niepotrzebne ludziom rzeczy, które zmieniają w magiczne wynalazki.

„Pudłaki” to opowieści o stworzonkach, które choć urodę mają nienachalną, to są po prostu przeurocze!

Komedia „Pudłaki” w kinach od 10 października.

„Miasto 44”

Dramat/ 12+, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, czas trwania: 130 minut, zwiastun:http://youtu.be/KEA76l3tLzM

Opis: Miłość w czasach apokalipsy.

Jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”, to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego.

„Miasto 44” nie jest filmem historycznym, ani dokumentem o przebiegu Powstania. Mimo że rozgrywa się w walczącym Mieście, opowiada historię ludzi, a nie oddziałów czy barykad. „Miasto 44” nie ma być argumentem w powstańczej dyskusji. Film ma przekazywać emocje, a nie ważyć racje czy odsłaniać kulisy decyzji sprzed 70 lat. To zostawiamy historykom. Nie szukamy spiżowych bohaterów. „Miasto 44” nie jest filmem o polityce. Jest filmem o miłości, młodości i walce. – Twórcy filmu „Miasto 44”.

„Służby specjalne” – premiera 3 października

Dramat/ kryminał/ 15+, cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy, czas trwania: 115 minut, zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=xRXG1jA3T5o

Opis: Gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, politycy orientują się, że pozbawiono Polskę oczu i uszu. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź), kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują.

Reżyser Patryk Vega wraca do korzeni, tworząc mocne i bezkompromisowe kino. Serwuje nam porażający obraz służb specjalnych we współczesnej Polsce, działających na styku świata polityki, mediów i biznesu.

Znakomite kreacje aktorskie w „Służbach specjalnych” stworzyli czołowi polscy aktorzy: Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Kamilla Baar, Andrzej Grabowski, Agata Kulesza, Jan Frycz, Eryk Lubos oraz Wojciech Machnicki. Zdjęcia do filmu realizowane były w Polsce, Iraku, we Włoszech oraz na Łotwie.

Bóg wybacza. Oni nigdy. „Służby specjalne” na ekranie Kina Orange od 3 października.

„Bogowie” – premiera 10 października


Opis: Film „Bogowie” Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. „Bogowie” portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.
Tomasz Kot tak mówi o swojej roli: To jest film o pięknej sprawie i stanowi duże wyzwanie aktorskie. Podczas przygotowań poznałem ludzi uratowanych dzięki działalności Zbigniewa Religi, którzy dalej żyją. Odczuwam olbrzymią odpowiedzialność za tę rolę.

Zwiastun filmu: http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-34442

Bilety można kupić poprzez stronę internetową Kina Orangehttp://www.kinoorange.pl/kup_bilet.phplub bezpośrednio przed seansem. Zachęcamy do korzystania z promocji 2 bilety w cenie 1 – można z niej skorzystać jedynie w dniu seansu, jedynie kupując bilety u kasjera i do 30 minut przed startem seansu. Szczegóły na stroniehttp://www.kinoorange.pl/2bilety_w_cenie_jednego.phpJedynąmożliwością wcześniejszego rezerwowania biletów na wieczorne seanse (od godziny 18:00) będzie od teraz kontakt z warszawskim biurem Kina Orange pod numerem: (22) 357 85 00.


ZAPRASZAMY!!!!