×

Nutkosfera na Dzień Dziecka w PSCK

oł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego… Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy, na którą zapraszamy do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury 28 maja 2022. Już dziś zrób sobie prezent na Dzień Dziecka.

Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika adresowany dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 115 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

Bilety już w sprzedaży. Podglądając tempo sprzedaży w innych miastach polecamy spieszyć się z zakupem bo to absolutny hit koncertowy tego roku.

Tu kupisz bilet 
https://tiny.pl/9kbfl
lub w sekretariacie PSCK.