×

„OBYWATEL JAZZ – BOLEWSKI & TUBIS grają CIECHOWSKIEGO”

Pińczowskie Samorządowe Centrum kultury zaprasza pełen energii i wspomnień koncert poświęcony twórczości wspaniałej postaci polskiej sceny muzycznej – Grzegorza Ciechowskiego w jazzowych aranżacjach. Radosław Bolewski – wokal, perkusjai Maciej Tubis – fortepian, syntezator basowy ten wyjątkowy duet muzyczny zaprezentuje na nowo kultowe piosenki w niepowtarzalnym wykonaniu.

„OBYWATEL JAZZ – BOLEWSKI & TUBIS grają CIECHOWSKIEGO”, niedziela 14.05.2023, godz. 18.00

Bilety 35 PLN w przedsprzedaży, 45 PLN na 3 dni przed koncertem do nabycia w sekretariacie PSCK oraz na serwisie Biletyna.pl.

Bolewski & Tubis to wyjątkowy i oryginalny w skali kraju duet, Radosław Bolewski – wokal, perkusja oraz Maciej Tubis – fortepian i syntezator basowy. Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. Bolewski & Tubis ma na koncie doskonale przyjęty projekt „Obywatel Jazz” poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego z którym od 2021 roku koncertuje w wielu miastach Polski, m. in.: Radio 357 czy Dni Grzegorza Ciechowskiego w Toruniu. Zespół wydał także dwie autorskie płyty: Lunatyk 2018 i Bez końca 2020, doskonale przyjęte przez publiczność i dziennikarzy muzycznych. (…) To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.(…)

Obywatel Jazz plakat na koncert