×

„Otwarta Scena” w PSCK

Do 24 lutego w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury przyjmowane będą zgłoszenia do trzeciej edycji przeglądu wokalnego „Otwarta Scena”. Przesłuchania konkursowe odbędą się 11 marca w PSCK i w tym roku, dzięki współpracy nawiązanej z kieleckim Domem Kultury „Zameczek”, będą też okazją do bezpośredniej kwalifikacji do konkursu finałowego „Sceny dla Ciebie” w Kielcach. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów a sponsorem głównym jest Dolina Nidy Sp z o.o.

Podobnie jak roku ubiegłym wokaliści rywalizować będą z podziałem na 4 grupy wiekowe: do 9 lat,

10 – 12 lat, 13 – 15 lat i 16 – 19 lat.  Każdy z wykonawców przygotowuje 1 wybrany przez siebie utwór, mile widziane będą kompozycje własne. Głównym celem konkursu jest wspieranie najzdolniejszych wokalnie dzieci i młodzieży oraz umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz dorobku artystycznego.

Zgłoszenia przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do 24 lutego w sekretariacie PSCK. Karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne są do pobrania na stronie internetowej www.psck.pl w zakładce konkursy.

Wolna scena 800 x 1131