×

Pierwszy pińczowski SZAFING

Serdecznie zapraszamy Was na pierwszy pińczowski SZAFING. Przewietrzcie wasze szafy,zabierzcie znajomych i przyjdźcie 7 listopada 2015 o godz.16:00 do Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury. To doskonały moment, żeby „upolować” na jesienno-zimowy sezon jakiś oryginalny ciuch lub dodatek a przy okazji – dobry moment, żeby zapisać swoje pociechy do Biblioteki.

Szafing to wymiana: ubrań, butów, torebek, zabawek dodatków i akcesoriów, a mówiąc wprost to spotkanie towarzyskie, podczas którego można „upolować” ciekawe rzeczy, jednocześnie pozbywając się tych, w których już się nie chodzi i których już się nie używa…

Na pierwszy pińczowski szafing możecie zabrać także książki, które już „zaczytaliście ” ale innych mogłyby zainteresować.

Ideą naszego przedsięwzięcia, które warto poprzedzić domowymi porządkami jest wymiana różnego rodzaju rzeczy, które nam są już niepotrzebne, ale innym mogą się jeszcze przydać i być źródłem wielu radości i niezapomnianych chwil.

Przychodzimy, by wymienić się z innymi – bo coś, co nam się znudziło, dla kogoś będzie fantastycznym nowym ciuchem i odwrotnie – my też wyjdziemy z czymś „nowym”

Dodatkowo podczas sobotniego eko- spotkania w ramach akcji „Zapisz dziecko do biblioteki! Nigdy nie jest za wcześnie!” będzie można zapisać najmłodsze dzieciaki w poczet czytelników Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Pińczowie . Każdy nowy czytelnik otrzyma pamiątkową książeczkę od bibliotekarek.

Co trzeba zrobić ? nic prostszego – zadzwoń do nas i zarezerwuj miejsce (413572424) i przynieś ubrania, książki, zabawki itp. lub przyjdź i wybierz coś dla siebie.