×

Pińczowski Finał WOŚP – on-line

 

Startujemy w sobotę 30 stycznia o godz. 17.30 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, gdzie właśnie tworzy się multimedialne „centrum wszechświata” Transmisja z wydarzenia dostępna będzie na Facebooku zarówno PSCK jak i Radia TPI.

Jeśli chcecie licytować to zapraszamy Was do aplikacji Zoom. Licytacje będą odbywały się WYŁĄCZNIE w tym miejscu. Logując się do aplikacji Zoom, wyrażacie Państwo jednocześnie zgodę na udostępnianie Waszego wizerunku i danych osobowych jakie podacie przy rejestracji.

W naszym pokoju ZOOMa licytacje odbywać się będzie w czasie rzeczywistym, bez żadnych opóźnień czasowych, za pomocą komentarzy. To, co zobaczycie na Facebooku będzie miało około minuty opóźnienia.
Jednocześnie nasz „zoompokój” pomieści maksymalnie 100 osób, więc zapraszamy do niego osoby, które będą brać czynny udział w licytacji. Wszystkich „oglądaczy”, którzy wolą jedynie podziwiać zmagania mistrzów licytacji, zapraszamy na lajfa na Facebooku. Zobaczycie tam dokładnie te same emocje .
Pamiętajcie, że taki finał robimy pierwszy raz i wszystko wyjdzie w praniu.

Przydatne linki w trakcie licytacji:
– Link do licytacji w aplikacji zoom : https://tiny.pl/r16l8
– Galeria licytowanych przedmiotów : https://tiny.pl/r164h
– Link naszej, pińczowskiej e-skarbonki, do której wpłacacie kasę za wylicytowane przedmioty. W sumie teraz też możecie https://tiny.pl/r164x
W polu “Imię i nazwisko” wpisujcie swoje Imię, nazwisko, nazwę przedmiotu, za który płacicie, np. Janek Kowalski, książki nr 01

Wylicytowane przedmioty będzie można odebrać w poniedziałek 1 lutego, w godzinach 8.00 – 15.00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury, wpłaty do puszki stacjonarnej możliwe do godz. 10.00 w poniedziałek.

Trzymajcie kciuki, aby wszystko się udało !!!
i bądźcie z nami do końca świata i o jeden dzień dłużej Smile