×

Powitaliśmy Lato 2021

Za nami kolorowy, pełen zabawy weekend. Czas na małe podsumowanie
Przez dwa dni Pińczów zgromadził mieszkańców, którzy na obiektach OSIR & Pływalnia Pińczów – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pińczowie chcieli powitać lato. Przypominamy ze organizatorami wydarzenia byli: Włodzimierz Badurak Burmistrz Miasta i Gminy, Zdzisław Woźniak Przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie i PSCK.
Weekend rozpoczęliśmy aktywnie, kolorowo, rodzinnie i młodzieżowo rekreacyjnym biegiem oraz Holi Święto Kolorów w Pińczowie ★ oficjalna trasa . Pokazaliście, że Pińczów jest pełen młodych, bardzo „kolorowych” ludzi z pozytywną energią!!! Dziękujemy Szkoła Podstawowa nr 1 w Pińczowie i młodym wolontariuszom za pomoc w organizacji biegu. Wielkie wyrazy uznania kierujemy do Państwowa Straż Pożarna w Pińczowie za zorganizowanie nad zalewam pokazu ratownictwa i pokazanie, że warto zadbać o to aby wakacyjny odpoczynek był nie tylko radosny ale i bezpieczny.
Sobotnie, koncernowe popołudnie, choć z małym lękiem związanym z pogodą rozpoczęliśmy z przytupem.
Dzięki zespołom: CZARO MUSIC i Racisova wszyscy mogliśmy przypomnieć sobie słowa lubianych przebojów polskiej muzyki, pośpiewać i potańczyć. Następnie wspólnie z zespołem Pozytywnie Nakręceni mogliśmy odpłynąć w klimaty mocnego folkowego grania.
Jeśli już mowa o pływaniu, to serdecznie dziękujemy Klub Wodny Kon-Tiki Pińczów za zorganizowane, darmowe kursy pływającą galerią sztuki, jaką na ten dzień stała się pińczowska kuźnia. Przez cały czas sobotniego popołudnia najmłodsi obywatele Ponidzia mogli bezpłatnie korzystać z atrakcji wesołego miasteczka Pana Andrzeja Gloda.
Spotkanie zakończyło się o północy przy tanecznych rytmach serwowanych przez zespół PAKT.
Nad bezpieczeństwem sobotniego spotkania czuwali druhowie OSP Kozubów i Ochotnicza Straż Pożarna w Bogucicach
Medyczne zabezpieczenie sprawowali pracownicy Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Pińczowie , którzy tego dnia także zorganizowali Mobilny Punkt Szczepień #szczepimysie dla mieszkańców Ponidzia.
Nie od dziś wiadomo ze wspólnymi siłami można wiele, wiec serdecznie dziękujemy za ten weekend, zapraszając do wakacyjnej Przystani Kultury, która rozpoczyna już od jutra działalność.

Ps. Zdjęcia możecie znaleźć w albumach na naszym profilu na Facebooku 

w albumach: https://www.facebook.com/psckpinczow/photos/pcb.5838347369569194/5838302929573638

https://www.facebook.com/psckpinczow/photos/pcb.5845774988826432/5845761815494416

{gallery}/News/powitanie_lata_2021{/gallery}