×

Pracownia ceramiczna „na rogu” ogłasza nabór

Warsztaty ceramiczne dla dzieci, dorosłych lub dla rodziców z dziećmi. Pracownia ceramiczna „na rogu” działająca w PSCK ogłasza I nabór na zajęcia.

Warsztaty ceramiczne dla dzieci, dorosłych lub dla rodziców z dziećmi. Pracownia ceramiczna „na rogu” działająca w PSCK ogłasza I nabór na zajęcia.

Warsztaty adresowane są do wszystkich niezależnie od stopnia znajomości techniki. Odbywają się w kameralnej grupie (do 6 osób) co pozwoli doskonalić umiejętności zarówno osobom zaawansowanym, jak i postawić pierwsze kroki początkującym. Warsztaty to cykl instruktaży oraz zajęć praktycznych. Obejmują one cały proces technologiczny tworzenia ceramiki: od lepienia, przez toczenie na kole, wypalanie i szkliwienie. Uczestnicy zajęć będą wykonywali przedmioty użytkowe (misy, filiżanki, donice), ozdoby (aniołki, wisiorki, kafelki) oraz projekty własne w różnych technikach ceramicznych.

Łącznie warsztaty obejmują 10 spotkań po 1,5 h. Zajęcia zaczną się 1 grudnia i potrwają do końca lutego. Poszczególne grupy spotykać się będą raz w tygodniu na zajęciach (w poniedziałki, środy i czwartki – podział grup na spotkaniu organizacyjnym 1 grudnia). Karnet na całe warsztaty wynosi 180 zł. Osoby zainteresowane udziałem w jednorazowych zajęciach – 20 zł. Opłata za warsztaty obejmuje materiały ceramiczne oraz wypalanie prac.

Warsztaty zakończą się uroczystym spotkaniem – wystawą, rodzajem wernisażu.

Każdy uczestnik będzie mógł zabrać na własność większość gotowych, wykonanych przez siebie prac.

Ilość miejsc ograniczona, więc prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczna pod nr tel. 41 357 24 24 lub osobiście w sekretariacie PSCK.

Informujemy, że istnieje także możliwość organizacji warsztatów dla szkół, przedszkoli i grup zorganizowanych. Chętni mogą zgłaszać się do sekretariatu PSCK w celu ustalenia terminów zajęć.

Zapraszamy

plakat glina-3