×

Projekt „XIX Zaduszki Jazzowe w Pińczowie”

Znamy już artystów tegorocznych Zaduszek Jazowych

XIX Zaduszki Jazzowe w Pińczowie z patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego. A scena tegorocznej edycji wydarzenia należy do nich!

Rezerwujcie czas. 28-29 października 2023 na XIX Zaduszki Jazzowe w Pińczowie. My zadbamy by był on najpiękniej spędzony z muzyką improwizowaną w najlepszym wydaniu:)

„Alee jazz” – muzyczne warsztaty dla najmłodszych

𝔸Ĺ𝑒𝐄 jazz❗️🎶porywamy Was na warsztaty muzyczne jakich jeszcze u nas nie było! Już 📅22 sierpnia (wtorek) w kolorowy i inspirujący świat dźwięków porwie najmłodszych pianista Łukasz Mazur. Na pierwszym spotkaniu w cyklu #dziecilubiąjazz królować będzie Pan 𝓯𝓸𝓻𝓽𝓮𝓹𝓲𝓪𝓷🎹.

Będziemy muzyczne improwizować do filmu, bawić się muzyką i zaprzyjaźniać z jazzem! Warsztaty adresowane są do dzieci od 6 roku życia. Wstęp wolny, zapisy w sekretariacie PSCK – 41 3572424

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „XIX Zaduszki Jazzowe w Pińczowie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka” realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.