×

PSCK podsumowało projekt „Od Kultury do Natury”

 

W przyjaznym miejscu. W świetnym towarzystwie. Z radością i poczuciem skupienia uwagi na rzeczach dla nas ważnych. Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego zakończenia i podsumowania projektu „Od kultury do Natury”

W piątek – 24 września, w świetlicy wiejskiej w Kozubowie, z udziałem zaproszonych gości podziękowaliśmy za piękne kilka miesięcy wspólnych działań. Działań inspirowanych Naturą, tworzonych z pasją i ważnym przesłaniem w tle. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i Wam drodzy uczestnicy projektu. Mamy nadzieję, że ziarenko eko-wrażliwości zakiełkuje dzięki Wam w formie pięknych działań i rozwijania talentów.

Gościem podczas podsumowania projektu była Pani Anna Czubek z Wojewódzkiego Domu Kultury, która cały czas podglądała nasze działania i służyła nieocenioną pomocą na każdym etapie realizacji projektu.

W ramach projektu odbyły się:
– warsztaty krawieckie, papieru czerpanego, drukowania roślinami, ceramiczne, kosmetyczne, stolarskie
– spotkania z Odkrywcami Natury połączone z warsztatami kulinarnymi na bazie roślin jadalnych
– wycieczki i spotkania z leśnikami
– pokaz eko-mody
– integracja z kołami gospodyń wiejskich

Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 oraz ze środków Województwa Świętokrzyskiego.

{gallery}od_kultury_do_natury_projekt/end{/gallery}