×

RozmawiaMY

Za nami cykl 8 spotkań z mieszkańcami gminy Pińczów, podczas których sondujemy Wasze kulturalne potrzeby i oczekiwania. Każde z nich dostarcza nam solidną dawkę informacji o tym, co chcielibyśmy aby działo się w kulturze, ale i o tym czym dla nas w szerszym znaczeniu jest kultura. Wnioski są inspirujące i znajdą się w diagnozie potrzeb kulturalnych
opracowywanej w ramach projektu „JA w kulTUrze” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017. Diagnoza będzie bazą do konkursu inicjatyw, który ogłosimy już 11 maja.

W ramach konkursu wybierzemy od 3 do 7 inicjatyw, które otrzymają dofinansowanie i zostaną zrealizowane przez mieszkańców. Od momentu ogłoszenia konkursu w PSCK będzie uruchomiony punkt konsultacyjny, gdzie każdy będzie mógł przedyskutować swój pomysł i dowiedzieć się jak prawidłowo wypełnić wniosek.

O tym, które pomysły zostaną dofinansowane dowiemy się już 14 czerwca a wybierzemy je wspólnie. Informacje o konkursie zamieścimy na stronie internetowej, plakatach i na bieżąco na naszym profilu Facebookowym.

rozmawiamy 01

rozmawiamy 02

rozmawiamy 03

rozmawiamy 04

rozmawiamy 05

rozmawiamy 06

rozmawiamy 07