×

Rozśpiewany Pińczów. Wokalne talenty rywalizowały na “Otwartej Scenie”

Śpiewająco było w sobotę w Pińczowie za sprawą młodych wokalistów, którzy wzięli udział w IV edycji konkursu „Otwarta Scena”. Zorganizowany przez Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury Przegląd przyciągnął rekordową liczbę wokalistów z całego województwa świętokrzyskiego i nie tylko. Ponad 80 osób walczyło o miejsca w 4 kategoriach wiekowych oraz niezwykle cenną „złotą kartę” zapewniającą udział w finałach konkursu „Scena dla Ciebie” w Kielcach.

Aż 7 osobom wręczono nominacje, dwukrotnie więcej niż zakładano. „Poziom konkursu był niezwykle wysoki a wybór bardzo trudny. Cieszę się, że mogę wręczyć przepustkę do finału w Kielcach tak wielu wokalnym talentom, które spotykam w Pińczowie.” – mówił Artur Telus z Domu Kultury „Zameczek” z Kielc. – „Do wielu z uczestników konkursu jeszcze zadzwonimy z zaproszeniem do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Harcerskim w Kielcach.”

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora głównego konkursu Dolinę Nidy Sp z o.o. Patronat honorowy nad konkursem sprawował Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów.

Wszystkim uczestnikom składamy wielkie gratulacje i podziękowanie za udział.

 

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

do 9 lat

1. Weronika Kotwa

2. Lena Dobek

3. Hanna Brożek

wyróżnienie: Aleksandra Chrobot

 

10-12 lat:

1. Marysia Chwastek

2. Adam Bulski

3. Zuzanna Bera

wyróżnienie: Karolina Kuttles, Wiktoria Czwartosz

 

13-15 lat:

1. Aleksandra Fijałkowska

2. Emilia Haba

3. Gabriela Papaj

wyróżnienie: Marcel Podgórski

 

16-19 lat:

1. Agata Fugat

2. Natalia Kloc

3. Justyna Kwiatkowska

wyróżnienie: Zofia Połetek, Agata Malicka

 

Nominacja do finału „Scena dla Ciebie”: Zofia Baran, Oliwia Jarosz, Natalia Ryś, Magdalena Bogdan, Agata Fugat, Bartosz Chudzicki, Aleksandra Fijałkowska.

 

Fot. AK

os 2018 01

os 2018 02

os 2018 03

os 2018 04

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.