×

Rusza projekt KWIATowo

 

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury i Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Pińczowskiej zapraszają na pierwsze zajęcia realizowane w ramach projektu „KWIATowo – warsztaty florystyczno-rękodzielnicze”.  Na początek – tworzenie kwiatów z pianki foamiran. Udział w warsztatach jest bezpłatny a skorzystać z nich mogą mieszkańców gminy Pińczów i ościennych gmin.

Podczas warsztatów poznamy metody tworzenia kwiatuszków z foamiranu, koloryzacji i formowania kwiatów. Podczas 3 spotkań pokażemy wykorzystanie foamiranowych kwiatuszków w różnych kompozycjach i z różnym przeznaczeniem.  Efektem warsztatów będzie samodzielne wykonanie: opaski komunijnej, kartki na dzień mamy oraz kwiatowej ramki na zdjęcie.

Warsztaty poprowadzi Anna Bączek.

Daty warsztatów: 25 kwietnia, 9 maja, 16 maja.

Zapisy wyłącznie poprzez wypełnienie deklaracji uczestnictwa w projekcie w sekretariacie PSCK. Liczba miejsc ograniczona!

Projekt realizowany w ramach  poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego programem rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020.