×

Ruszają zapisy na warsztaty filmowe

3…2…1… Startujemy z zapisami! 💬⤵️
na niepowtarzalne, uśmiechnięte i odkrywające, nie tylko telewizyjne, talenty 👉 Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży, które poprowadzi dla Was Jarosław Cyba! Będziemy realizować formaty ściśle związane z telewizją: programy tematyczne, informacyjne, reportaże, wejścia na żywo – wszystko to na scenie teatralnej Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

👧🧒👦 Pozwól swojemu dziecku zostać prezenterem pogody 😎, aktorem teatru telewizji 🎬, komentatorem sportowym 🎞 lub operatorem kamery 🎥 i zapisz je na warsztaty filmowe „Nasza telewizja”, których finałem będzie projekcja programu nagranego podczas 3-dniowych warsztatów na dużym ekranie, z udziałem zaproszonych przez Was gości! 📺

Warsztaty odbędą się w dniach 9-11 czerwca w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Jeśli chcesz wziąć w nich udział to zarezerwuj sobie czas – nasz plan zdjęciowy zajmie Ci 4 godziny wypełnione świetną zabawą codziennie;)

Zajęcia prowadzone przez Jarosława Cybę (założyciel kabaretu DNO) pokażą ci, jak to jest być reżyserem lub prezenterem. Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł poczuć jak pracuje się w studiu telewizyjnym: od przygotowań na planie po realizację skończywszy.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapisy w sekretariacie centrum kultury.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Mikrokosmos kultury vol. 2” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Pińczów.