×

Sitodrukujemy

 

Dzień dobry w Nowym Roku. Zaczynamy z pasją do tworzenia i chcemy byście i Wy dali się jej ponieść. Dziś podrzucamy styczniową ofertę warsztatów sitodruku – coś absolutnie twórczego, kolorowego i otwierającego niezbadane pokłady kreatywności. Wy też je macie, a wspólnie z nami wydobędziecie je na światło dzienne. A dokładnie na T-shirty i eko-torby. Warsztaty odbywają się w grupach do 6 osób, zapisy trwają.
– 19 stycznia, godz. 10:00 – sitodruk dla dzieci
czyli zajęcia krok-po-kroku, od szablonu do przenoszenia wzoru na materiał. Tworzymy prace inspirowane naturą, przyrodą, światem zwierząt
– 22 stycznia, godz. 14:00 – sitodruk dla dorosłych
przechodzimy proces projektowania, naświetlania matryc do odbitki wzorów i przenoszenia ich na materiał. Podczas zajęć przeniesiemy na płótno motywy roślinne.
Zajęcia skierowane są dla każdego chcącego stworzyć grafikę za pomocą sitodruku, rozwinąć wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie lub po prostu spędzić w interesujący sposób wieczór w miłej atmosferze. Warsztaty są odpowiednie dla każdego, niezależnie od stopnia wprawy manualnej.

Koszt udziału w warsztatach – 50 zł. W cenie warsztatów niezbędne materiały oraz biały T-shirt do przeniesienia odbitki.
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy – 41 3572424.