×

Słoneczne warsztaty gry na ukulele

 

Masz ochotę na muzyczną przygodę❓ Chcesz poczuć klimat wesołej muzyki w hawajskim klimacie. Mamy dla Was fantastyczną propozycję!
Słoneczne warsztaty gry na ukulele dla początkujących.
3-dniowe warsztaty przygotowaliśmy z myślą o osobach, które chcą spróbować swoich sił na instrumencie niezależnie od stopnia zaawansowania. Zajęcia prowadzić będzie Jaro Paul – wieloletni muzyk, instruktor gry na ukulele, prowadzący szkołę Bez Nut i kanał w serwisie YouTube o tej samej nazwie. Jak łatwo się domyślić – nie korzystamy z nut! Uczymy według własnej, sprawdzonej od lat metody. Podczas zajęć dostępnych zapewniamy kilkanaście ukulele w różnych rozmiarach, które będą do dyspozycji uczniów podczas zajęć, a nawet będzie można je wypożyczyć do domu na czas trwania kursu!
Warsztat potrwa trzy dni, zakończony wspólnym pokazem w wykonaniu uczestników zajęć. To trzy dni dobrej zabawy z muzyką, w klimacie.
Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują zapisy – 41 3572424.
—————————————————————
Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Przystań kulTUry” dofinansowanego ze środków Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Kultura Dostępna 2021.