×

Spotkanie z Mobilnym Doradcą Sektora 3.0 w PSCK

Jak pozyskać przez Internet fundusze na działania społeczne (Fani Mani i Idea Fair Play), jak promować działalność organizacji NGO w mediach społecznościowych i jakiego użyć do tego sprzętu to główne tematy spotkania z Mobilnym Doradcą Sektora 3.0. 18 lutego zapraszamy członków, działających na terenie powiatu pińczowskiego organizacji pozarządowych i osoby chcące założyć organizację non-profit. Startujemy o godz. 16.00 w sali kinowej PSCK.
Dla sprawnej organizacji spotkania prosimy o wcześniejszą rejestracje uczestników poprzez link https://tiny.pl/tmdml

Mobilni Doradcy to grupa 100 osób, które łączy pasja odkrywania nowych technologii i dzielenia się wiedzą z innymi. Doradcy działają w całej Polsce. Organizują szkolenia, prowadzą webinaria, udzielają indywidualnych porad organizacjom non profit: uczą pozyskiwania funduszy w Internecie, podpowiadają, jak skutecznie promować się w mediach społecznościowych, pomagają dobrać odpowiedni sprzęt. Organizacjom non profit oferują szereg szkoleń z obszaru wykorzystania technologii m.in. w zarządzaniu, komunikacji, wirtualnej współpracy czy fundraisingu. Dzielą się na nich swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami związanymi z używaniem nowych narzędzi ICT. Tematykę i poziom zaawansowania zawsze dostosowujemy do potrzeb uczestników. Stawiamy na pracę w niewielkich grupach, a jeśli na przeszkodzie staje odległość – spotykamy się wirtualnie, podczas webinariów czy seminariów online. Na swoim koncie mają już ponad 6.000 porad!

Sektor 3.0 to inicjatywa, dzięki której organizacje wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w działaniach społecznie użytecznych. W rezultacie funkcjonują sprawniej, docierają do większej liczby ludzi, a ich doświadczenia związane z ICT inspirują innych do efektywniejszego działania.
Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono specjalistom z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 2018 roku program został wyróżniony przez Komisję Europejską w ramach „European Digital Skills Award”!