×

Spotkanie z Rafałem Zawieruchą 7 kwietnia w Pińczowie – Zapraszamy !

Znak rozpoznawczy Zbliżeniowego Kina Visa to wyjątkowe spotkania z gwiazdami. Już 7 kwietnia w Pińczowie poznamy bliżej Rafała Zawieruchę. Seans filmu „Corgi, psiak królowej” z udziałem aktora stanie się idealnym pretekstem do rozmowy o marzeniach. Gość Kina Visa doskonale wie, jak je realizować. Rafał jest pierwszym Polakiem, który zagrał w filmie Quentina Tarantino!

Ma w sobie jasność, wdzięk i entuzjazm wiecznego dziecka” – tak po debiucie Zawieruchy pisał o nim krytyk filmowy Łukasz Maciejewski. Urodzony w Krakowie i dorastający w Kielcach aktor, swoją pierwszą główną rolę zagrał w „Księstwie” w 2011 roku. To film, który wyreżyserował pochodzący z Pińczowa znakomity reżyser Andrzej Barański. Za rolę Zbyszka, który marzy o wielkim świecie, Rafał Zawierucha został nominowany do Złotej Kaczki. Wtedy nie mógł nawet przypuszczać, że w 2018 roku „The Hollywood Reporter” ogłosi, że zagra Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino Once upon a time in Hollywood”. Polski aktor trafił do fantastycznej filmowej rodziny, na planie tej produkcji spotkał takie gwiazdy jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Al Pacino. Żonę Rafała Zawieruchy gra piękna Margot Robbie. Film trafi na ekrany polskich kin już w lipcu.

spotkanie zawierucha

7 kwietnia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury przy ulicy Piłsudskiego 2a poznacie dubbingowe możliwości tego utalentowanego aktora. To jego głosem mówi główny bohater animowanej komedii dla dzieci „Corgi, psiak królowej. Grany przez niego Rex to wyjątkowo wyszczekana postać! Razem ze swoimi czworonożnymi kumplami (m.in. Jackiem, któremu głosu w polskiej wersji językowej użyczył Piotr Głowacki) zabierze widzów w podróż po zakamarkach Pałacu Buckingham. Zbliżeniowe Kino Visa doskonale wie, że nic tak nie łączy, jak wspólnie przeżywane emocje, dlatego tuż po seansie zapraszamy na rozmowę z Rafałem Zawieruchą.

Jak przygotować się do roli, w której jedynym środkiem wyrazu jest głos? Kiedy aktor czuje w sobie psią beztroskę i jakie to uczucie stać się postacią z kreskówki? M.in. na te pytania odpowie Rafał Zawierucha. Widzom w Pińczowie opowie także o tym, jak zareagował na wieść o wyjeździe do Los Angeles i o pracy z jednym z najciekawszych reżyserów na świecie. Spotkanie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz – autorka bloga rozmawiambolubie.pl

Na wielkim ekranie przypomnimy dotychczasowe kreacje aktorskie Rafała Zawieruchy. Absolwenta Akademii Teatralnej w Warszawie widzowie znają m.in. z filmu „Bogowie” Łukasza Palkowskiego, gdzie wcielił się w postać kardiochirurga, partnerując na ekranie m.in. Tomaszowi Kotowi i Piotrowi Głowackiemu. Fani seriali pamiętają jego role z „Przepisu na życie” i „Siły wyższej”. Aktor Teatru Współczesnego w Warszawie gra nie tylko na planach filmowych i deskach teatralnych. Świetnie sprawdza się również w roli prowadzącego program „Europa filmowa” w Canal +. W Pińczowie bez bariery szklanego ekranu spotkamy się osobiście.

Film „Corgi, psiak królowej pokażemy o godz. 12:00. Po seansie o godzinie 14:00 zapraszamy na otwarte dla publiczności spotkanie z aktorem. Przed kinomanami niepowtarzalna okazja do zadania własnych pytań oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć i zdobycia autografów. Do zobaczenia w niedzielę 7 kwietnia!

Organizator: Outdoor Cinema.

Na filmowe emocje zaprasza

visa